Chciałabym opowiedzieć o Stasiu, ruchliwym i psotnym czterolatku, który mimo swojego wieku wiele już przeszedł ale zacznę od początku.

Staś ma brata bliźniaka (całkowicie od siebie różnego) i starszą siedmioletnią siostrę. Mój synek urodził się w maju 2014 roku. Mimo trudnej ciąży bliźniaczej nic nie zapowiadało ciężkich chwil, które nas potem spotkały.

Serdecznie Zapraszamy rodziców dzieci uczestniczących w projekcie „Wczesna interwencja szansą dla dziecka i rodziny” na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 11 lipca 2018 r. o godzinie 17.00.

Z okazji Światowego Miesiąca Autyzmu zaprosiliśmy beneficjentów projektu PFRON "Wczesna Interwencja szansą dla dziecka i rodziny" do wspólnej zabawy. Spotkanie było okazją do radosnej zabawy, wspólnego spędzenia czasu dzieci i rodziców z podobnymi trudnościami rozwojowymi.

Z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa Ośrodek Wczesnej Interwencji przygotował dla uczestników projektu PFRON "Wczesna interwencja szansą dla dziecka i rodziny" okazjonalną zabawę. Uśmiechnięte buzie są najlepszą nagrodą. Dzieciom życzymy mnóstwa radości na każdy dzień!